ChArMeD fOrEvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChArMeD fOrEvEr

Welcome!ChArMeD fAnS...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .:Deveta Sezona:.

Ići dole 
AutorPoruka
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:13 pm

Uvodna Spica devete sezone:


(trejler su pravili:WjeckY & b_o_z_o)


Poslednji izmenio dana Čet Maj 10, 2007 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:16 pm

I epizoda:

.:Deveta Sezona:. Bannie10ub2

.:autor:Tiksi
pomoc:JokaPrue,Angel,Srdjan:.



Epizoda:

Pajper je u kuhinji i hrani dechake. Leo ulazi.

Pajper: Dobro jutro, honey.
Leo (prilazi Pajper i poljubi je): Dobro jutro! Jeste li spremni?
Vajat: Tata, gde idemo?
Leo: Mama i ja vas vodimo na mali izlet. Svi zajedno – kao prava porodica!
Vajat: Hocemo li Krisa ostaviti kod tetke Fibi?!
Pajper: (smejuci se) Naravno da necemo. Tata je rekao da idemo svi zajedno – a time misli i na tebe i Krisa.
Leo (osmehujuci se okrene se ka Pajper): Jesi li se chula sa sestrama? Znaju li da idemo na put? Ko ce paziti kucu dok nismo tu?
Pajper (sad vec namrgodjeno): Od citanja nashe poslednje carolije nisu mi se javile... Izgleda da su nas zaboravile...

U tom trenutku Pejdz pomocu svoje moci "doleti" u kuhinju. Prilazi stolu i uzima keksic.

Pejdz: Aloha svima.
Vajat & Kris (pritrcavaju Pejdz i grle je): Cao tetka.
Pajper: Pejdz zar se nismo dogovorili da necemo koristiti nashe moci?! Sta ako tako privucemo demone i onda saznamo da nasa sudbina josh nije ispunjena? Shta ako sad privuchemo josh jache demone?
Pejdz: Pajper smiri se! Demoni su za nas mrtvi. Oni "chekaju" sledecu generaciju, mi smo sa njima zavrshile. A zashto su mi moci ostale ako ne smem da ih koristim?
Leo: Pejdz, ipak, nemoj samo da zaboravish na lichnu korist. A svaka veshtica zadrzava svoje moci i posle ispunjenja „zadatka“.. Nisi duzna nikom vishe da pomazesh ali ako nekad pozelish...
Pejdz: Dobro, dobro. (prvo pogleda na male torbe na stolu, a onda proviri u drugu prostoriju i vidi jos torbi) Idete negde?


Pajper: Da... Na zasluzeni odmor... Posle dugo vreme....
Pejdz: Kad krecete?
Leo: Pa trebali bi jos malo...
Pajper: Tacnije cim Vajat i Kris shvate da idu obojica i da ni jednog ne ostavljamo!
Pejdz (Vajatu i Krisu): Jeste li se opet svadjali?
Vajat: Ja ne volim batu...
Pajper: VAJATE!
Leo: Mislim da bi trebali malo da pozurimo.
Pejdz: Ne brinite za kucu. Ja cu je paziti.
Vajat: Gde je tetka Fibi?
Leo: Tetka Fibi se odmara od...
Pajper: Leo ne odugovlachite vishe glupom prichom.. Hajde trebali bi da krenemo!

Vajat, Kris i Leo odlaze u drugu sobu. U kuhinji su samo Pejdz i Pajper.

Pejdz: Josh ne mogu da se naviknem da cu od sad svako jutro duze spavati i da me vishe niko nece zvati zbog demona....
Pajper: Ja sam ceo zivot cekala ovakav trenutak. Osam godina... Dugih osam godina sa demonima.... Napokon smo normalna porodica.
Pejdz: Pajper mi smo uvek bili normalna porodica.
Pajper: Sa velikom tajnom koja me je ubijala u pojam.
Pejdz: Ali svaka porodica ima neku tajnu.
Pajper: Da: neki imaju oca na lechenju od alkohola, majku sa ljubavnikom, decu koja beze iz shkole... To su normalne tajne... (Pajper se osmehnu)
Pejdz: Sta je bilo?
Pajper: Upravo sam se setila josh jednog momenta kad sam ovo pricala... Pru je josh bila ziva. Jako mi nedostaje. Volela bih da moze samnom da se raduje ovom trenutku.
Pejdz: Ah, volela bih da sam mogla da upoznam "veliku" sestru. (rece prevrcuci ocima!)

Pejdz odlece a Pajper izlazi iz kuhinje.

Fibi je u svom novom stanu. Rasprema. Odjednom dolece Pejdz.

Fibi: Cao Pejdz ( i zagrli je).
Pejdz: Cao Fibi. Jesi li sama?
Fibi: Da, shto?
Pejdz: Onako. Mogla si me ranije pozvati da dodjem....
Fibi (smeskajuci se): Jel' to Henri na poslu?
Pejdz: Da, nazalost. U pochetku se zalio da ne provodimo dovoljno vremena zajedno zbog mojih veshticijih obaveza, a sad ga nema po ceo dan kuci.
Fibi: Smiri se, Pejdz. Verovatno ima obaveza. Ipak mi vishe ne spashavamo svet, pa sad to moraju policajci. (nakratko se nasmesi)
Pejdz: Da... Gde je Kupidon?
Fibi: Ne znam. Jutros je brzo otishao. Nismo stigli ni da se pozdravimo. Mislim da je previshe okupiran drugim vezama nego svojom...
Pejdz: Pa izgleda da smo ja i ti na istim mukama.
Fibi: A Pajper? Gde je ona?
Pejdz (prvo se okrenu da pogleda nov dvosed koji je Fibi kupila): Zanimljivo... Pajper je sa Leom i decom otishla na izlet, mislim valjda su do sad krenuli.
Fibi: Kako su Vajat i Kris? Bash sam ih pozelela!
Pejdz: Decaci su dobro. Samo se svadjaju...
Fibi: A Pajper? Kako ona i Leo?
Pejdz (malo se namrgodi, pa onda nasmeja): Pa mislim da bi trebala da ih posetish a ne da ti ja sve pricam.
Fibi (smejuci se): Da u pravu si.

Pejdz "odlete" iz Fibine kuce, a Fibi nastavi da rasprema.


- U podzemlju. Demoni se okupljaju. Odjednom se pojavljuje velika glava i sve se umirilo.

Glava: Zelim da okupite celo podzemlje. Zelim da podzemlje zajedno uzdignemo. Zelim.... (Odjednom jedan demon ustade i prekinu ga)
Demon: Ko si ti da bilo sta zelis? Mislish da si neko i neshto zato shto si avatar?
Glava (okrece se ka demonu.Demon iznenada pocinje da gori i eksplodira) Ima li jos neko gluph pitanja? I da ja sam neko i neshto napram vas! Da nastavim. Potrebni su nam svi jaci demoni, demoni visheg nivoa, tachnije.
Drugi demon: Malo nas je takvih. Vecinu su Charobnice unistile, a neki su u stogodisnjim snovima-a svi znamo da tek kad prodje sto godina mogu da se probude. Za sad prvi demon ce se probuditi tek za oko dvadeset godina.....
Glava: Budite malo kreativni... Sta imamo na raspolaganju?
Treci demon: Mene! ( i pocinje da se smeje!)
Glava (prvo unisti tog demona a onda nastavi!): Pogresan odgovor! Iskoristicemo malo moje moci, ali samo pod jednim uslovom: najjaci demon krece samnom. Neka ustane najaci demon!
Demoni su polako poceli da ustaju a onda su od jednom poceli da gore.Nekolicina je ostalo i oni su nepomicno sedeli.Jedan od demona koji su ustali je preziveo.Glava ga je pozvala ka sebi i on je prisao.
Glava: Ti si najjaci demon koji je prezive?
Demon: Da ja sam najjaci ali moja moc je zanemarljiva kad se uporedi sa moci trojstva, ali postoji drevna prica o jednom od najjacih demona ikad koji je ziveo pre 1000 godina ali su ga grcki bogovi proterali u svet izmedju svetova i on sad tamo luta sam sa svojim slugama njegovo ime je Blavor...
Glava: Da li znas kako da ga oslobodimo?
Demon: U demonskoj mracnoj knjizi pise da se on moze jedino osloboditi ako Izvor i jos 100 najjacih demona da svoj zivot za njega, ali to je sad nemoguce u podzemlju je ostalo svega 100 demona a nijedan nije dovoljno jak.
Glava: Da li postoji jos neka mogucnost da se on oslobodi?
Demon: U mracnoj knjizi postoji jos jedna mogucnost ali je ta strana knjige izvadjena i sakrivena,a niko nezna gde.
Glava: Ha. Sve sto je skriveno za vas, za mene je otkriveno.

Odjednom velika glava nestade. Zlobno kezesi se, demoni su se polako razilazili. Dva demona su ostala da komentarishu:

Prvi demon: Shta mislish u chemu je stvar sa Blavorom?
Drugi demon: Chuo sam neke glasine... Chuo sam da ovo uopshte nije pravi avatar vec jedan drugi demon.. Demon koji je nama jako poznat...
Prvi: Da li si cuo koji je to demon?
Drugi: Ne, nazalost.. Ali sam chuo da je Blavor samo jedan od demona sa kojima ce napadati Charobnice...
Prvi: Nadam se da ce uspeti da ga ozivi..
Drugi: Pa tu lezi odgovor na pitanje da li je on uopste avatar? Vidis da je avatar mogao je da se vrati u proslost i sa sobom povede demona ali ne...
Prvi: Mozda ne zeli da se toliko odaje.. Mozda ce Carobnice primetiti?
Drugi: Nesto mi tu bas smrdi...

- Negde u Francuskoj, blizu Pariza, Pajper i Leo sa klincima pokushavajau da nadju hotel.

Leo: Ovde bi negde trebao da bude hotel. Mislim da se dobro secam sta je pisalo na karti.
Pajper: Leo pobogu, zar ne bi bilo lakse da si poneo kartu?!
Leo: Pajper, najlakse bi bilo da smo se "preneli" do odredista pomocu nekih cini.
Pajper: Pa da rizikujemo da budemo otkriveni, a i dogovorili smo se da cemo manje koristiti magiju zbog decaka, zar ne?
Vajat (uznemireno pogleda ka jednoj kuci i opazi da se tamo nesto pomera): Mama....
Pajper (ljutitio se okrece ka Vajatu): Ne sad, duso. Leo lakse bi bilo da si ti jednostavno mislio glavom. Od kad nisi belosvitac oslanjas se samo na moje cini i moci.
Leo: Znaci sad sam ja kriv??
U medjuvremenu Leo je uspeo da zaustavi nekog coveka i raspita se o hotelu a onda su se krenuli.
Leo: Vidis da je ipak dobro sto sam nekad bio belosvitac. Nebi razumeo ni rec sad.
Pajper je samo prevrnula ocima.

-Pejdzin i Henrijev stan.

Pejdz (cuje neko suskanje): Duso,jesi li to ti? Hej ima li koga?

Fibi iznenada ulazi u veliku sobu.

Fibi:Hej sis..
Pejdz:Uplasila si me. Otkud ti ovde?
Fibi (seda na krevet): Bila sam u prolazu pa reko` da vidim sta mi radi najmladja sestrica.
Pejdz (smeseci se): Sta ti treba sad?
Fibi: Pa kako znas da mi nesto treba???
Pejdz (smeseci se): Jednostavno sam naslutila...
Fibi: E pa pogresila si.... Jesi li se cula sa Pajper? Da li su stigli?
Pejdz: Kad god je zovem, nije dostupna.Mozda se ona seti da ima sestre negde na drugom kraju sveta pa nas pozove.
Fibi: Bas joj zavidim. I ja bih zelela da odem u Francusku, pogotovo u Pariz - grad ljubavi.
Pejdz: Zar ti nije dovoljno ljubavi sa Kupidonom?
Fibi: Pa bilo bi, da ga bar ponekad vidim....

Leo je upravo otkljucao sobu kad je pored njih prosao jedan zaljubljeni par i Vajat je podignuo svoj zastitni balon, ali izgleda da to par nije primetio.
Pajper: Vajat, sta je tebi? Sta da je neko primetio?
Leo: Pajper u tome je i problem.
Pajper: Molim?
Leo: Par je prosao odmah pored Vajata i mislim da ih je malo okrznulo. Samo demoni mogu da se prave da to ne primecuju. Svaki normalan covek bi se uplasio.
Pajper: Hoces da kazes...? Ne, ne, Leo, gresis!
Leo: Samo se drzite podalje od njih, ok momci?
Vajat (smeseci se): Ok, tata.

Bili je pokusavala da pronadje svoj noz za ubijanje demone kad je njen kristal za trazenje poceo da sija. Prisla je kompjuteru a onda je pocela da trazi. Kristal je postajao sve topliji, ali ona nije mogla da pronadje mesto zbog kojeg se kristal "uznemirio". Iznenada na kompjuteru joj se pojavi karta sveta i kristl pokaza na Francusku.

Bili (uplaseno): Ne moze biti. Tamo su Pajper, Leo i decaci. Moram naci nacin da kazem ovo sestrama, ali kako kad one ne zele da me vide???

Pejdz odlucuje da dozove baku kako bi je pitala kako je ona uspela da bude sa smrtnikom a Fibi ide sa njom da bi joj pravi drustvo. One "prelete" u kucu ali tamo ih saceka Bili.

Pejdz: Zar ti nismo rekli da nas ostavis na miru???
Bili: Nemoj da budes ljuta na mene. Nisam ja kriva sto je Kristi izabrala losu stranu.
Fibi: Da Bili, ali ti si samovoljno presla na njenu stranu.
Bili: Hej ona je moja sestra! Naravno da sam pomislila da je ona u pravu iako mi je sad zao. Devjoke molim vas zaboravite to na trenutak jer...
Pejdz: Necemo mi nista da zaboravimo.
(Pejdz pomocu svoje moci istera Bili iz kuce.)
Fibi: Pejdz mislim da je pokusavala nesto da nam kaze, mozda je vazno?
Pejdz (ljutito): Od nje ne zelim nista vise da cujem.
Fibi: Trebala bi da se smiris malo. Ipak i ona je pomogla da budemo zive sada.
Pejdz: Ona je to pomogla samo jer je mislila da ce joj i sestra preziveti!
Fibi (shvativsi da ne moze nista vise da kaze, samo brzo dodade): Ok, sis, hajdemo na tavan....

-Na tavnu, Pejdz lista knjigu i pokusava da nadje chini za dozivanje mrtvih.

Pejdz (postaje nervozna): Gde su? Gde?
Fibi: Pejdz smiri se. Polako, evo pomocicu ti.
Pejdz (ljutito): Nema ih, sve sam pretrazila. Kao da su nestale..
Fibi(smeseci se): A sta je onda ovo?

Okrenula je knjigu ka Pejdz i pokazala joj a onda je pocela da cita cini. Nekoliko sekundi kasnije pojavila se belicasta svetlost a zatim i njihova baka.

Baka: Oh, devojke, koliko se nismo videle. Da li je sve u redu? Pejdz delujes zabrinuto?
Fibi (grleci baku): Ma pusti Pejdz, nekako je previse uznemirena zbog njene situacije sa Henrijem.
Baka: Pejdz sta je bilo?
Pejdz: Kako si ti uspevala da izdrzis sa nasim dedom?
Baka: Ovaj Pejdz, on je bio smrtnik.
Pejdz: Da znam zato i pitam.I Henri je smrtnik.
Baka: Da, tako je. Onda je Fibin muz Kupidon (Okrece se ka Fibi i Fibi joj samo klimne glavom) Pa Pejdz moras da pronadjes sta vas veze. Nemoj mi reci da vas magija bas toliko razdvaja.
Pejdz: Ne bas toliko, ali..
Fibi: Ja mislim da se jednostavno Pejdz oseca cudno pored njega. Mozda ona zeli da stvori vezu kao sto imaju Pajper i Leo.
Baka: Fibi je u pravu. Nemoj da se oslanjas na vezu Pajper i Lea, jer su oni, veruj mi, imali dosta problema. Trebas samo da nadjes nacin da iskombinujes da tvoj muz provede dovoljno vremena sa tobom...
Pejdz: Ali kako?
Baka: Pa iskoristi magiju! Smisli neke chini i unapredi ga tako da manje radi. Otkud ja znam? Smisli nesto.
Pejdz: Da ali obecale smo Pajper da necemo koristiti magiju...
Baka: Hej, jel neko ovde vidi Pajper? (Fibi i Pejdz odmahuju glavom!) Pa???
Fibi: Pejdz, baka je u pravu, moraces da razgovaras sa Henrijem, i ako nista ne uspe, pa zasto nam je magija uopste data. I najveci sveci magije nekad je "zloupotrebe".
Baka: A usput gde su Pajper i decaci???


Poslednji izmenio dana Čet Maj 10, 2007 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:17 pm

nastavak:

Pajper je setala hotelom i pokusavala je da se orijentise kad je cula neke glasove. Brzo se sakrila i stala je da prisluskuje.

Glas 1: Da li si videla Charobnicinog sina? Sama moc! Oh...
Glas 2: Da. To dete nam moze doneti nista manje sem slave. Za sad je najbitnije da vestica ne sazna da smo ovde... Ali nadam se da nisu primetili da ti je malo spaljen rukav kad je mali digao stit.
Glas 1: Da, i ja se tome nadam.

Pajper je brzo otisla na drugu stranu, ali nije cestito uspela da se pomeri ni dva koraka a vec je bila usisana u neku cudnu rupu... Oko nje su se kovrtlala plavicasta svetlost i ona je shvatila da putuje tunelom kroz vreme bas kao za Noc vestica dok je jos Pru bila ziva, ali nije znala zasto...
Sletela (ili bolje receno pala) je na mekanu peskovitu povrsinu. Sakrila se iza kamena a onda je provirila i ugledala neko stvorenje prekrivenog crnim plastom. Sa druge strane mu je prilazilo neko cudno bice (ocigledno demon, ali nije bila sigurna u to!) Naculjila je usi i pazljivo slusala.

Stvorenje: Da li ste nabavili sve sto sam vam trazio?
Demon: Ne bas sve... Imamo malo poteskoca sa ostalim demonima.. Nisu bas tako naivni.. Niko ne zeli da da svoju krv.
Stvorenje: Ah ti prokleti demoni.... Ne brini imaces njihovu krv... Sta vam jos treba?
Demon: Carobnice..
Stvorenje: Ah da.. Pa sta cekas... Rekao sam ti da su sad najranjivije! Sve su "oslobodjene" brige.. Sad je pravi trenutak da ih napadnete!
Demon: Da, ali problem je sto nemam s kim da ih napadnem.. Znate moje moci su slabe...
Stvorenje: (izgovara cin na latinskoom jeziku. Iznenada se pored njega stvara jos nekoliko demona!) Povedi ove demone i zajedno napadnite Carobnice. I dalje su veoma slabe.. Bez obzira sto vise nemaju moci, one moraju da se naviknu na svoj novi zivot... Mozes da iskoristis sve "cari" tog normalnog zivota....

Demoni isceznuse.. Stvorenje u crnom se okrenu i pogleda u kamen iza kog je bila sakrivena Pajper. "Samo da me ne vidi!" pomisli Pajper...

Daleko iznad, Leo je panicno trcao po sobi razmisljajuci sta da uradi... Pajper je trebala odavno da se vrati... Nekoliko puta je pokusao da nazove Pajper na mobilni ali nije bila dostupna... Nadao se da joj se nesto nije lose desilo...


Pejdz je upravo ulazila u stan kad je zacula dobro poznati glas kako vice: "tetka"

Pejdz: Vajate? Sta se desava? Gde su Leo i Pajper?
Vajat: Mama....
Pejdz: Honey, ne razumem bas te tvoje skracene recenice... Jel’ Pajper dobro?
Vajat: Nema mame..
Pejdz (uplaseno): Kako mislis nema mame?
Vajat: Nema.. Tata je trazi.. Bato place... Hocu kuci... (Vajat pocinje da place)

Iznenada se pojavljuje Henri.

Henri: Hej malisa, zasto places? (prilazi Pejdz i poljubi je).. Sweety pripremio sam ti jedno malo iznenadjenje...

Pejdz je nekoliko minuta stajala.. Iznenada oseti nesto cudno u stomaku.. Taj osecaj se prosirio kroz celo telo... Secala se ovog osecaj - isti takav je imala kad god bi je zamadjijali...

Pejdz: Samo ne ...

Nije uspela da zavrsi recenicu a osecaj je prosao.. Njen mozak kao da je odjednom prestao da radi a onda opet nastavio.. Samo sto to vise nije bila ona Pejdz...

Henri: Honey, jesi li dobro?

Vajat iznenada podize stit. Henri poskoci.

Henri: Sta kog djavola??
Pejdz: Henri koliko dugo stojis ovde na ulazu.. Osecam neku promaju, prehladices se... Vajate idi kod mam i tate, tetka ima obaveze..

Vajat je uplaseno odleteo... Pejdz je usla zajedno sa Henrijem u stan...

Par ulica dalje, jedan demon se zlokobno smesio... "Sad ces videti kako izgleda brak dva smrtnika pomognuta demonskim smislom za salu!"

Fibi je jos uvek sedela na tavanu stare kuce iz detinjstva... Gledala je knjigu i prisecala se nekih trenutaka (Pru kao pas, Ona kao Bansi, dolazak Pejdz...).. Zastala je kod demona Baltazor i presla rukom preko njegove slike... Odjednom je osetila onaj stari osecaj vizije. Sacekala je nekoliko trenutaka a onda je videla Vajata kako stoji ispred nje... Cim je otvorila oci, ponovo je videla prizor od pre samo nekoliko sekundi.

Fibi: Vajate?
Vajat: Tetka Fibi..
Fibi: Sta ces ti ovde. Mama ce te grditi... Hajde brzo vracaj se u hotel...
Vajat: Ali tetka...
Fibi: Necu nista da cujem.. Idi...

Vajat odlete.

Fibi: Oh ova danasnja magicna deca. Samo cekaju trenutak da pobegnu od kuce.. Gde su meni bile te moci kad sam trazila nacin da pobegnem od Pru? Oh, Pru...

Fibi je dosla do demona Shax.. I zaplakala... Dugo je cuvala u sebi tu tugu za starijom sestri.. Morala je jos jednom da je "izbaci"...

Duboko u podzemlju Pajper je pokusavala da nadje nacin da se vrati kuci, kad je primetila neku cudnu svetlost.. Nekoliko sekundi kasnije se pojavila Bili.

Pajper: Oh, samo mi je jos to falilo!
Bili: Hej Pajper.
Pajper: ShShShShShShShSh...
Bili: Sorry, Pajper.
Pajper: Sta zelis?
Bili: Hej zar se i ti ljutis na mene? Pa stvarno ne znam kako da vam se izvinem.
Pajper: Bili nema sanse da cu ti bilo kad oprostiti zbog ovog sto si nam uradila!
Bili: Izvini Pajper, ali nisam vam ja za sve kriva. Kao da ti ne bi krenula za svojim sestrama pa makar i na losu stranu.

Pajper nije znala sta da kaze.. Kad bolje razmisli i ona bi sigurno bila uz rodjene sestre nego uz neke strance koje jedva poznaje godinu dana.

Bili: Da, to sam i predpostvaila.
Pajper: Bili mozda i jesi u pravu ali ja i dalje ne zelim da ti tako brzo oprostim i sad najmanje zelim da budem u tvom drustvu!
Bili: Ah pa koliko vidim nisi u mogucnosti da biras sa kim zelis da budes...
Pajper: Predji na stvar, nemam mnogo vremena.
Bili: Pa problem je sto ni ja ne znam u cemu je problem. "Igrala" sam se sa kristalom i on je pokazao na Francusku..
Pajper: Igrala? Mala ti zelis sebi da stvoris probleme?!
Bili: Pajper ne trebaju mi lekcije!
Pajper: Cekaj ako je pokazao na Francusku onda mora da smo negde u podzemlju blizu Francuske?
Bili: Pajper, salu na stranu.. Ja sam krenula da vas obidjem...
Pajper: Cekaj da nas obidjes?! Ti si poslednja osoba koju zelim da vidim dok sam na odmoru!
Bili (ne obaziru ce sa njene reci): i umesto u Francuskoj ja sam se pojavila ovde...

Iznenada jedna energetska kugla pogodi Pajper i Bili. Njih dve padose na pod ostajuci bez svesti.

Za to vreme u hotelu Kris i Vajat su poceli da placu....

Nastavice se...


Poslednji put izmenio dana Čet Maj 10, 2007 9:24 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:18 pm

.:Deveta Sezona:. 48c51fd

II deo:

Pajper je pokusavala da se oslobodi. Ruke su joj bile vezane. Osetila je nekog pored sebe. Mozda je to Bili?!

Nekoliko koraka dalje, u drugoj prostoriji, velika glava i jedan demon stajali su i pricali.

Glava: Da li je Carobnica spremna?
Demon: Da. Ali imamo jos jednu poslasticu - jos jednu zrtvu...
Glava: Zrtava nikada mnogo... Da li hoces da kazes da ste uhvatili jos jednu Carobnicu?
Demon: Ne.. Ali imamo nekadasnju Ultimativnu moc...
Glava: Odlicno.. Sto vecu moc ponudimo to cemo moci vise da ucenjujemo Blavora...
Demon: A zbog cega oslobadjamo tako mocnog demona? Sta ako se on, posle ubistva Carobnica, okrene i na nas...
Glava: Ko je rekao da ja njega saljem na Carobnice? A sad vadi nos iz mojih planova i radi svoj posao!

Pajper (tiho, jedva cujno): Bili?
Tisina...
Bili: Pajper? Jesi dobro?
Pajper: Da savrseno sam, sem sto su mi ruke vezane i nemam pojma na koliko delova ce me demoni seckati...
Bili (nasmeje se): Ovde je tako mracno. Ne mogu da vidim gde sam...
Pajper: Sad bi mi dobro dosla Pruina astralna projekcija...


Pejdz je raspremala kucu, dok je Henri lezao i gledao Tv...

Henri: Pejdz mozes li mi doneti jos cipsa?
Pejdz: Ustani sam i donesi.
Henri: Honey...

Pejdz odlazi i donosi mu...

Henri: Pejdz mozes li mi doneti jastuk?

Pejdz, kao prava poslusna zenica, odlazi i muzu donosi jastuk a onda mu stavlja pod glavu...

Henri: Pejdz mozes li mi...
Pejdz (ljutim glasom!): Ne, ne mogu!
Henri: Honey...
Pejdz: Nemoj ti meni HONEY! Nisam ja tebi HONEY! Ja ti sluzim samo za iskoriscavanje... Smucilo mi se da te vise sluzim... Odlazim!

Pejdz ljututio izlazi is stana zalupivsi vratim.. "Pejdz uradi ovo.. Pejdz uradi ono.. E samo da vidim ko ce ti sad raditi!" pomisli Pejdz...

Na tavnu stare porodicne kuce Halivelovih pojavila se velika glava.. Malo je "letela" po sobi, a onda polako pridje Knjizi Senki…. Knjiga se zatvori i “odskoci” podalje od glave… “Uskoro ces biti moja!” rece glava i nestade…

Nekoliko trenutaka kasnije Fibi udje u kucu.. Kupidon je sedeo za stolom i prelistavao danasnje novine...

Fibi: Cao, honey...
Kupidon (prilazi joj i „poklanja“ poljubac): Cao sweety.
Fibi: Oh, zaboravila sam kako izgleda tvoj poljubac.
Kupidon (smeseci se): Zao mi je.. Ovih dana sam imao dosta posla... Nadam se da cemo sad moci da izdvojimo malo vremena za nas...

Fibi je krenula da kaze nesto, ali zacuta.. Osetila je jako cudnu mucninu u stomaku, veoma poznatu... Krenula je da kaze nesto, ali u sledecem trenutku nije mogla da se seti sta..

Fibi: Trebao si se malo ranije toga setiti..
Kupidon: Hej Fibs, sorry....
Fibi: Ah vi muskarci nikad nemate osecaj prema nama...
Kupidon: Fibi o cemu ti???
Fibi: Svi ste vi isti... Mozda bi bilo bolje da nesto po tom pitanju ucinim...
Kupidon:Gde c....

Fibi se zaputi kroz vrata u hodnik zgrade a onda u auto...

Fibi: Neko mora nesto da uradi po tom pitanju...

Nekoliko metara dalje jedan demon je stajao i sve to posmatrao, a onda rece: „I ja se slazem.. A ti si prava osoba za to.. Svet ce poludeti.“ Zlokobno se kezeci on nestade...

Daleko, na drugom kraju sveta, Leo je sedeo u sobi i razmisljajo.. Vise nije mogao da ceka, pa je pozvao recepcionara:

Leo:Halo, recepcija?
Recepcionar: Da, izvolite?
Leo: Zamolio bih da nikog ne pustate u sobu 105. Zeleo bih da se malo odmorim.
Recepcionar: Da li zelite decake da ostavite u nasem obdanistu?

Leo je nekoliko sekundi razmisljao.. „Kako zna da imamo decake? Koliko li ljudi prodje tuda... O Boze, pocinjem da zvucim kao Pajper!“

Leo: Da.. Mozete li mi reci kako da dodjem do tamo?
Recepcionar: Nema potrebe da se vi mucite, sad cemo poslati nekog po njih.

Leo spusti slusalicu, smeskajuci se.

Leo: Vajate? Kris?

Vajat (drzeci Krisa pored sebe) prilazi Leu.

Leo: Oh Vajate, cuvas batu?
Vajat samo klimnu glavom.
Leo: Slusajte, sad cete ici na jedno mesto da se igrate, dok tata ode nesto da uradi. Vajate cuvaj Krisa. Ako nesto bude odmah se „orbuj“ kuci u San Francisko.
Vajat: Ok, tata.
Leo: Ali pre toga moras mene da „orbujes“ kuci na tavan, mozes li?
Vajat: Da. (Vajat krene da „prenese“ Lea, ali ga on zaustavi)
Leo: Ne jos. Prvo cu vas da ispratim a onda me prebaci, moze?

U tom trenutku neko pokuca na vrata. Leo pridje i otvori. Spremio je Krisa i dao recepcionaru, a onda pridje Vajatu.

Leo (tiho,jedva cujno): Cim zatvorim vrata Vajate...

Vajat pridje recepcionaru a onda svi zajedno krenuse niz stepenice. Cim je Leo zatvorio vrata, Vajat ga prenese.

Daleko u San Francisku, ispred ulaznih vrata Halivelovih, Pejdz srece Fibi.

Pejdz: Hej sis...
Fibi: Hej. Otkud ti?
Pejdz: Uobicajena svadja.. Otkud ti?
Fibi: Uobicajena svadja? Hej pa vi se do sad niste ni jednom posvadjali, u cemu je stos?
Pejdz: Zasto te interesuje toliko moj ljubavni zivot? Otkud ti ovde???
Fibi: Pa resila sam da resim jedan veliki svetski problem – muska osecanja prema zenama.
Pejdz: Ah veruj mi za to ce ti dobro doci moja pomoc.
Fibi: Da li te je to Henri prevario ili?
Pejdz: Ma pusti sad Henrija, mi moramo da resimo svetski problem.

Dok su se penjale uz stepenice, cule su kako nesto pada na tavan. Fibi uze vazu i zajedno sa Pejdz polako pridje vratima tavana.

Fibi: Leo? Hej bas si nas uplasio?
Pejdz: Muskarci nikad da nas puste na miru.
Leo: Pejdz sta je sa tobom? Juce si se zalila kako ti treba muska paznja, tacnije Henrijeva a sad..
Pejdz: Ma dosta mi je muskaraca.. Mozda odlucim da promenim muza, tacnije mozda se udam ponovo.. Zene su mnogo manje zahtevnije od muzeva.
Fibi: Da, tu se definitivno slazem!
Leo: Devojke, imamo veci problem od toga ko je bolji.
Pejdz: Leo ti uvek imas neki vazniji problem od nasih problema.
Leo: Hej nije tako...
Fibi: Bolje da se vratis odakle si... Hej kako si dosao?
Leo: Pa upotrebio sam mozak – ono sta vama sad izgleda nedostaje!
Pejdz: Hej! Naspram tebe mi sad hocemo da resimo neke vazne zenske i svetske probleme.
Leo: Koje? Globalna rasprodaja?
Fibi: Leo, hoces li molim te da ucutis i pustis nas da radimo?

Leo prilazi stalku gde stoji Knjiga Senki i uzima je, ali nje nema, pogleda na pod i ugleda je.
Leo: Zar vam nije cudno sto se Knjiga Senki nalazi na podu?
Paige:Ovih dana nista nije normalno...
Leo: Pff...Zene. Mislim da cu ovo da pozajmim. Vajate, vrati tatu...

Leo iznenada nestade..

Pejdz (uspaniceno): Odneo nam je Knjigu..
Fibi: Pa mozemo mi i bez nje...

Dubok ispod zemlje, Pajper je jos uvek vezan kao i Bili.

Pajper: Bili, imas li neku ideju kako da se izvucemo?
Bili: Oh sad se ne ljutis na mene, a?
Pajper: Pa ljutila bih se da sam u nekom normalnom stanju.
Bili (smesci se): Onda bolje da jos neko vreme ostanes tako...

Nekoliko sekundi kasnije Bili je pokusavala po stoti put da odveze ruke ali nije uspela. Zaculi su se koraci i obe se smirise..
Neko im je prisao a onda im skinu „maske“ sa ociju.

Pajper: Bilo je krajnje vre... Hej ko ste vi?
Demon: Tvoja nocna mora...
Pajper: Uh, mislila sam da ste mozda demoni.

Iznenada se pojavi velika glava.

Pajper: Sta si ti kog djavola?
Glava: Pa mislim da je sama rec DJAVO dobar izbor.
Bili: Ha, ha, ha. Odvezi nas ili ces se pokajti.
Glava: Pokajati? A kako ces mi nauditi kad si vezana?
Pajper: Pa mi mozda necemo ali kad dodju moje sestre onda si mrtav.
Glava: Pa vidis u toj recenici imaju dve greske: tvoje sestre nece doci i ja sam vec mrtav.
Bili: E bas to mi je sad trebalo – duhovita dzinovska glava.
Glava: Ne trebam ja tebi nego ti meni.. Imacu veliku korist od tvog mesa.... (okrece se ka demonu) Donesi sve sastojke ovde i pozovi ostale demone koji pomazu.. Imacemo malu predstavu...

Demon odlazi i nekoliko sekundi kasnije pocinju da stizu grupice demona.. Iznada svi oni pocinju da gore dok njihva krv puni jedan veliki kazan koji se upravo stvorio. Kad je i poslednji demon unisten, vraca se demon (koji je malo pre pricao sa njima) i ubacuje neke sastojke u kazan.

Glava: Pa doslo je vreme i da vasa krv napuni ovaj kazan,
Pajper: Meni neces prici!!!!
Glava: Da,da. To su rekli i pojedini demoni pa sam ih sad video kako gore...

Demon pridje Bili i Pajper u ruci je drzao mac.

Demon: Koja ce prva?
Pajper: Neces imati ni jednu.
Demon: Jesi sigurna? Pa da vidimo...

Demon zamahnu macem i krenu da probode Pajper i Bili ali mu mac „odlete“ iz ruke.

Pajper: Vajate? Leo?

Leo prvo pogleda u Vajata a zatim mu klimne glavom. Vajat pomocu svojih moce podize mac i probi demona koji jauknu i eksplodira... Velika glava se okrenu prema njemu.

Glava: Mali ne znas u sta si se uvalio! Nikakva moc te nece spasiti.

Glasno se nasmeja a onda nestade.. Istog trenutka za njim je nestao i kazan u kome se krckao napitak.

Vajat: Mama.
Pajper: Vajate. Leo hoces li biti ljubazan da nas odvezes vec jednom.
Leo: Nisam siguran. Sta ako se posle toga posvadjate ti i Bili?
Pajper: Ne brini, necemo se svadjati, nego ubijati.. Ima tu razlike.

Leo prilazi prvo Pajper i odvezuje je a potom i Bili.

Pajper: Leo, meni je dosta pricanja za sad. Vajate hajdemo kuci. Bili mozes li sama?
Bili: Da ne brini za mene... Idite vi.

Pajper, Leo i Vajat „odletese“.. Ali Bili ne krenu za njima..

U staroj porodicnoj kuci Halivelovih Leo i Pajper, sa decacima upravo „doletese“. Cula se jaka buka.

Leo:Ne mislis valjda da je ona glava vec stigla?!
Pajperr: Nakon ovoga malopre sve je moguce...

Pajper i Leo ulecu u dnevnu sobu. Fibi je lezala na podu ne pomerajuci se u velikoj lokvi krvi, dok je demon drzao Pejdz na naramku.. On im se zlokobno nakezi...

Demon: Oprostite se od nje. Prednost trojstva je sto ako nema tebe ima tvoju sestru!

Demon je odlete pre nego sto je Pajper i pokusala da ga raznese...

Pajper: Oh, Fibi... Vajate treba mi malo tvoje pomoci.. Dodji honey....

Vajat prilazi Pajper i Fibi... Stavlja ruke iznad Fibine posekotine i nekoliko trenutaka kasnije Fibi poskoci.

Pajper: Polako sis. Taman sam te vratila necu opet da te izgubim.
Fibi:Pejdz...
Piper: Polako, smiri se.. Disi.
Leo:Oh ko joj govori da dise.. Najveci svetski panicar...
Fibi: Gde je Pejdz?
Pajper: Mislimda vesti bas nisu dobre...
Vajat: Neki ciko je tetku Paige odveo na sladoled.
Fibi (skoro zaplakavsi): Oteli su je?!
Leo: Jesi li dobro?
Fibi: Bicu dobro kada ubijem skota.

Nakon sto zavrsi recenicu, svi zacuse Pejdzin glas.

Pejdz: Sestre pomagajte ja se nalazim (i odjedmon se cuje vristanje)
Vajat se uplasi i poce da place.
Leo: Dodji, sine, kod tate. Ne boj se nista, mi smo tu.
Pajper: Moramo da je nadjemo! Gde je Knjiga Senki?
Leo: Ostala je u Parizu.
Fibi: Sta? Ostavio si knjigu nadohvat ruke demonima?Kako si to mogao uraditi!!!
Leo: Idem odmah po nju. Vajate idemo.
Pajper: Dok se oni ne vrate idemo na tavan da spremimo neophodne stvari za napitak i da mi objasnis sta ces ovde?!

Na drugom kraju sveta, u gradu ljubavi...

Leo: Gde je?! Tacno znam da sam je ovde stavio...
Vajat slegnu ramenima...
Leo uzima telefon i okrece neke brojeve.

Leo:Halo, zeleo bih da mi neko dovede sina iz obdanista. Kris Halivel... Da hvala... E to sam resio.. Izgleda da je nas odmor zavrsen. Vajate mozes li nekako da mi pomognes u trazenju Knjige?

Vajat pokusa da „locira“ Knjigu ali bezuspesno.. Iznenada cuse neko kucanje i on dize stit.

Leo: Vajate?!

Leo otvori vrata i uze Krisa od recepcionara. A onda vrata jako zalupi. Nastavio je da trazi Knjigu ali bezuspesno.. Nije zeleo da se vrati u kucu jer je znao sta ga ceka.

Porodicna kuca sestara Halivel. Leo i deca se storise na tavanu.

Pajper: Daj Knjigu odmah!
Leo: Pa znas Pajper knjiga je...
Fibi: Memoj mi reci da je knjiga nest...Bojim se cak i da izgovorim tu recenicu!
Leo: Da izgubio sam Knjigu Senki.
Fibi: Eto rekao je!!!
Piper (besno): Sta? Kako cemo je sad naci?!
GLAS: Trazite je kristalom......
Fibi: O, moj boze, glas mi je jako poznat....
Pajper: Kao da smo ga ranije slusale. Bako? Mama? Pru?!
Fibi: Moramo spasiti Pejdz...
Leo: I stvarno mislite da biste je mogli pronaci kristalom bez trojstva. Pejdz je, ipak, jaka vestica...
Pajper (pogledavsi Fibi): Mozda. Ipak necemo morati da je trazimo same...
Pajper pridje Vajatu i nesto m sapnu. Nekolik osekundi kasnije Vajat i Kris nestadose a Bili se pojavi umesto njih.

Fibi: Sta ona radi ovde?
Pajper: Pa mislim da nam moze pomoci? Posle „zajednickog“ rada u podzemlju dobro ce nam doci.
Fibi:Sta! Bila si zarobljena u podzemlju?!
Pajper: Ah, duga je to prica, (okrece se prema Bili) Treba nam tvoja pomoc Pejdz je nestala sa demonom
Bili: Znaci oprastate mi?
Fibi: Bice vremena za oprastanje!


Poslednji izmenio dana Čet Maj 10, 2007 9:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:19 pm

nastavak:

Pajper donose kartu San Franciska a Bili uze kristal sa stola i zajedno pocese da traze. Kristal odjednom zasija i spusti se na adresu u kojoj sestre zive.
Bili: Demon je ovde?!
Leo: STA! Pajper gde su decaci?
Pajper: Poslala sam ih kod tat...

U dnevnoj sobi se cuje galama i Krisov plac...

Piper: Oh, Boze, sta se desava?!
Leo (potrcavsi za Pajper): Sacekaj ne mozes sama!

Kada su sisli u dnevnoj sobi, demon je lezao u lomnjevini gde je nekad bio ormar, a Vajat i Kris su bili pod zastitnim krugom.

Fibi:Opet ti! Gde mi je sestra?
Demon: Tamo gde ces i ti biti za nekoliko sekundi!

Demon ispaljuje vatrenu kuglu, ali Bili srusi Fibi na zemlju i kugla pogodi nju. Ona polete i umesto da udari, udje u zid. Nadje se u jednoj maloj prostoriji.

Bili: Gde sam ja?!

Pogledao oko sebe i ugleda na sred sobe jednu osobu zavezanu za stolicu. Iznenada se pojavi cudna glava. Pored nje je lebdeo mac koji probode Pejdz, a onda i glava i mac nestadose.

Bili: Pejdz?
Pejdz polako podize glavu i nekako se nasmeja.

Bili: Sto nisi koristila moci da se odbranis? Pejdz nemoj da mi umres!
Pejdz: Ova soba... Ne mogu da kontrolisem moc.
Bili: Ali, ko je napravio ovu sobu?
Pejdz: Sigurno neko kome je magije bilo dosta.

U susednoj sobi se cuje galama sestara i demona.

Bili: Idemo odavde. Vajat ce te izleciti dok se ja pobrinem za demona.

Bili i Pejdz se pojavise iz zida kroz koji je malopre Bili proletela. Pajper i Fibi su lezale u cosku, probodene istim macem koji je pre nekoliko sekundi probo i Pejdz.. Bas kao i malopre, mac nestade samo sto oavj put nije bilo nikakve glave.
Bili „ponese“ Pejdz do Pajper i Fibi a onda dovede Vajata, koji je uplaseno gledao u mamu. Vajat stade da leci sestre.

Bili (okrenuvsi se ka demonu): Sa tobom jos nisam zavrsila

Demon baci kuglu, ali ona odbi i vrati je ka njemu. On poce da gori.

Demon: Pokajaces se sto nisi dopustila da te ubijem. Pokajaces se!!!

Demon eksplodira a Bili pridje Vajatu i Carobnicama.

Bili (pomagajuci sestrama da polako ustanu, pogleda oko sebe): Vajate, gde su Kris i Leo?!

Nekoliko sekundi kasnije Leo i Kris se pojavise.

Leo: Vajate nikad vise nemoj tako nesto da uradis! Jasno?!
Bili: Sta je bilo? Vajate sta si uradio?
Leo: Ne treba ti mene da stitis nego ja tebe! (okrece se ka Bili) Prebacio je mene i Krisa u „vazduh“. Lebdeli smo sve dok nisi pitala gde smo. Nisam mogao da pomognem nikom.

Pajper (okrenuvsi se ka Pejdz): A gde si se ti celo vreme nalazila?
Pejdz: U nekoj sobi u kojoj magija ne funkcionise.
Pajper: I tako nesto postoji?!
Pejdz: Da, postoji ako se umoris od magije, pokazacuti put do sobe.
Fibi: Izgleda da jos nismo zavrsile nase „drugartsvo“ sa demonima..
Pajper: Upamti ti put do te sobe. Izgleda da nasa sudbina jos nije gotova.
Fibi: Da. Izgleda da cemo se mi jos „druziti“ sa demonima.. Ali sad imam veci problem – Kupidon.
Pejdz: I ja isto – Henri.. Kako da im objasnim sta se desilo.
Pajper: Devojke nisam u toku svega ali znam jedno – malo magije nikad ne skodi..

Pejdz i Fibi se pogledase a onda nasmejase....

Za to vreme u podzemlju, velika glava je stajala pored kazana. Upravo je, pomocu magije, ubacivao i poslednji mac sa krvlju sestara. Njegov novi pomocnik je stajao i gledao. Nekoliko sekundi kasnije, velika glava izgovori neke cini na latinskom i umesto kazana stvori se veliko cudoviste iz drevnog Egipta – Blavor.

Blavor: Gospodaru sa ovakvim poklonima ne mogu da vas odbijem. Krv Carobnica je nesto sto sam oduvek zeleo. Sta zelite da uradim za vas?
Glava: Daj mi svoj zivot.

Istog trenutka Blavor poce da gori.. Sva „snaga“ koja ga napusti predje u veliku glavu. On je upi..

Demon: Da li se osecate bolje?
Glava: Ne jos. Ovo mi nije dovoljno. Moram da pronadjem sledeceg jakog demona.
Demon: Zasto jednostavno ne ubijete Carobnice?! Od njihove snage sigurno cete povratiti svu moc...
Glava: Nije mi cilj da ih iskoristim za svoj povratak.. Zelim da se suocim sa njima kad budem u punoj snazi. A tacno znam koga cu da iskoristim za moj povratak....


Poslednji izmenio dana Čet Maj 10, 2007 9:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitimeČet Maj 10, 2007 9:22 pm

III epizoda:
These boots are made for fighting:

by: Piper_love and WjeckY

Jutro je. Fibi se budi pored Kopa posle prelepe i strasne noci.

Kup (pogleda u Fibi i poljubi je): Dobro jutro, honey.
Fibi: Dobro jutro...
(Kup zamahnu svojim prstenom i latice ruza pocese da padaju oko i po krevetu...)
Fibi: Ovo je prelepo...
Kup: Kao i ti.. (Kup poljubi Fibi)
Fibi: Sinoc... Bilo je predivno....
Kup (nasmesi se): Kazi mi kakav svetski problem si pre neki dan resavala....
Fibi: Ma zensko ludilo... Znas kakve smo, sve mora da bude savrseno.
Kup: Ti nisi kao sve...
Fibi: Kop....

Kup jos jednom poljubi Fibi a onda ustade i ode do kuhinje ostavljajuci Fibi samu... Dok je on spremio dorucak Fibi se presvukla i sela za sto.

Fibi: Mmmm... Sta to lepo mirise?!

Henri je pokusavao da pronadje neke papire u fioci kad Pejdz „dolete“.

Henri: Sta kog... Pejdz? Hej Pejdz.... Bas si me uplasila...
Pejdz: Pa namera mi je bila da te iznenadim, posto si jutros rano otisao...
Henri: Posao honey... Pokusavam da sto vise uradim kako bih imao vise razloga za jos jedan odmor koji zelim sa tobom da provedem...
Pejdz (pokazujuci na korpu koju je drzala u ruci): Mislim da je sad pravo vreme da trazis taj odmor... Ponela sam tvoju omiljenu pitu.
Henri („pomirisa vazduh“): Uh, ovde je osecam... Pa mislim kad je pita u pitanju sve mora da se uradi...

Henri izadje.. Nekoliko sekundi kasnije, usao je i uzeo kaput a onda zajedno sa Pejdz krenu kroz stanicu do auta. Svi su ga cudno gledali. Potpuno je zaboravio da niko nije video Pejdz kako ulazi. „To je problem za sutra“ rece u sebi.

Pajper je vadila stvari iz torbe kad Leo udje u sobu.

Pajper: Odmor se zavrsio i pre nego sto je i poceo...
Leo: Da... Ali nije se samo nas odmor zavrsio..
Pajper: Ne razumem. Dobro smo znale da ce nasa poslednja borba biti sa Ultimativnom moc. Sta ovo treba da znaci?!
Leo: Mozda ste im potrebni?!
Pajper: Ma daj.. Staresine su od nas davno digli ruke. Zasto bi nas trazili.
Leo: Pajper ipak ne zaboravi da im je u cilju da stave sto vecu zastitu oko Vajata.
Pajper: Oh.. Moj decak nikad nece biti sam...
Leo (nasmesi se): Pa dobro ima tu i neceg dobro.

Za to vreme Bili je istrazivala jednu staru kucicu do koje ju je kristal odvukao.
Cuje se kucanje na vratima, Fibi otvara. Bili je ispred.

Fibi: Bili... Hej, sta se desava?

Bili ulazi sa kutijom u ruci i seda na trosed.

Bili: Pronasla sam ovu kutiju jutros... Nisam sigurna da li da je otvorim..
Bili ipak otvara kutiju i vadi par cizama.

Fibi: Vau, Bili, pa extra su, bas onakve kakve su u modi... Ovakve sad trazim...
Bili: Da ih probas? Nista lose u tome nema... Mozes jednostavno da ih pozajmis.
Fibi: Pa imali smo nekad problema sa ovakvim stvarima..
Bili: Nekad, Fibi, nekad!

Fibi sede na kauc, obuva jednu, zatim drugu cizmu.

Fibi (zadivljeno): Stoje savrseno.
Bili: Da, kao salivene!

Fibi ustaje i pravi par krugova po dnevnoj sobi. Bili takođe ustaje i prati je u stopu. Odjednom, Fibi se zavrti u vazduhu i udara Bili nogom. Bili pada na pod.

Fibi (uzvikujuci): O moj boze! Bili tako mi je zao! (pritrcava u pomoc)
Bili: Mislim da sam dovoljno platila zbog svoje sestre Fibi!
Fibi: O Boze, ne znam šta mi je bilo!
Bili (gleda u cizme): Mozda i nije bila tako dobra ideja da uzmem te cizme iz kuce koju mi je kristal pokazao...
Fibi (ljutito i iznenađeno): Uradila si STA?!

U medjuvremenu, Pejdz i Henri su nasli divno mjesto u Golden Gejt parku za pinknik.
Henri (uzimajuci parce pite): Honey, ova pita je odlicna!
Pejdz (crveneci): Pa, ustvari, Pajper ju je pravila. (Henri je gleda ispod oka). Pa sta, zar je zlocin biti losa kuvarica?
Henri se nasmije i poljubi je.

Cuje se zvonjava i Pejdz se okrece.

Pejdz: O ne, moram da idem. (Ustaje, ljubi Henrija i trci iza drveta prebacujuci se)

Pajper pije sok gledajuci Vajata i Krisa kako se igraju. Ulazi Leo.

Leo: Pajper, imamo malih problema.
Pajper (podizuci pogled, opasno gledajuci Lea): Kad ih nismo imali? Kakvih?
Leo (pravi par koraka nazad): Pa ... magicni problem.
Pajper zakoluta ocima i ustaje.

Samo sto se prebacila u Fibin stan, Pejdz je osetila jak bol u stomaku i pala na pod.

Bili: Fibi! Sta to radis?!
Fibi (pritrcava Pejdz u pomoc): O moj Boze, sorry, Pejdz. (okreće se ka Bili). Ti si kriva za ovo!
Bili: Hej, jesam li te terala da oblacis te cizme?
Fibi: Pa znala si dobro da ce mi se svideti!
Pejdz: Sta se desava pobogu?
Fibi: Cizme ... ponovo!
Pejdz: Bakine?
Fibi: Ne ... Biline!
(Pajper ulazi sa Leom u stan. Cula je razgovor)
Pajper: Fibi, zar se nismo dogovorile da necemo probati nista sto mislimo da ima magicne moci u sebi?
Fibi(gleda je mrko): Hej, viči malo na nju(pokazuje na Bili) nije moja krivica. Mislila sam da su ok... Mogla sam da predpostavim.
Pejdž: Fibi, smiri se, molim te! Ne bih voljela da gledam Pajper kako pokusava da te raznese!
Pajper: Oh, vrlo rado!
Leo: Fibi cije su te cizme uopst... (nije stigao ni da izgovori recenicu a vec je leto na drugi kraj stana)
Pajper: Hej Fibs, to je moj muz, treba mi!

(Fibi je vise nije slusala... Zlokobno se nakezila a onda nestade.)

Bili: Oh Boze!

(Pejdz se okrete ka Bili i pogleda je)

Pajper: Sad ces ti nesto da nam objasnis!
Bili: Oh Boze, jos jednom!


Fibi je „vrsljala“ po podzemlju... Svaki demon koji joj je stao na put bio je „isutiran“ a onda i ubijen.. To je primetila i velika dzinovska glava.

Glava: Pomocniku?
Demon – pomocnik: Tu sam gazda.. Vama na usluzi.
Glava: Dovedi mi onu malu vesticu... Mislim da ima nesto jako zanimljivo na sebi. Nesto nase....
Demon: Oho..
Glava: Bez GLUPIH komentara!

Demon odlazi i nekoliko sekundi kasnije (uz pomoc glave koja je bila nevidljiva) uspeva da uhvati Fibi u zamku... Ali ne dugo...

Glava: Vidi, vidi.
Fibi: Ko si ti?
Glava: Neko ko te je upravo zaustavio sa ubijanjem demona! Sve mi ih pobi.. Znas oni mi trebaju!
Fibi: Hahahaha... Vrlo zanimljivo.. Cim se oslobodim ima da te isutiram tako da neces ostati ziv..

Fibi je nakako uspela da se oslobodi.. Zaletela se prema glavi i skocila, ali je prosla kroz nju kao kroz duha.. Ipak za vreme tog prolaska ona se setila neceg.... Neceg jako poznatog... Okrenula se i jos jednom pogledala demona i glavu a onda nestala.

(Pajper, Pejdž, Leo i Bili ulaze na tavan. Bili drži Krisa, Leo Vajata.)

Pajper (prilazeći Knjizi Senki): Veliki, veliki problemi ... magicni problemi. (iskosa gleda u Bili).
Pejdž: Fibi ce, gde god da je, napraviti haos!
Pajper: Nestala je! Obavestite vlasti!
Leo: Pa da znaš to nije loša ideja
Bili (sarkastično): Hej, je li to ’92? Fibi Halivel je nestala, pravi haos po ulicama, noseci visoko moderne cizme i izigravajuci mladju sestru Brusa Lija!
(Pejdž i Leo se smiju, Pajper koluta ocima)
Pajper: Bas je to smesno, Bili, prosto da umres od smeha! Ovo je ozbiljna stvar (lista Knjigu Senki), znas i sama da se magicne stvari ne koriste tako!
Bili (smeska se Krisu, beba uzvraca smesak i tapse rukama): Da, ali ja sam i dalje vestica - ucenica!
Pajper: Ti si i dalje veliki smor magicnog sveta!
Leo (smeje se): Ali mi te ipak volimo.
Pajper i Pejdz (sarkasticno): DA!
(Pajper lista knjigu, zatim podize pogled)
Pajper: A da je prizovemo, zarobimo u magicnom kavezu i isprasimo?
Pejdž: Prije ce ona isprasiti nas svojim dzudo pokretima.
Bili: Kik-boks pokretima.
(Pejdž je kori pogledom.)
Leo: Nije to dobra ideja, ona ne zna sta radi, to je slicno kao sa kaisom Gae-e, koji si ti bila stavila. (Gleda u Bili)
Pejdz (iznenađeno): Osecam je! (Ona brzo odlete)

Fibi je upravo zavrsila ubijanje jos jedne grupe demona koja joj je zasmetala, kada je cula poznato zvocanje i okrenula se da vidi Pejdz kako se prebacuje par metara od nje. Iako nerado, okrenula se u vazduhu i nogom udarila Pejdz u stomak. Pejdz je pala na pod.

Pejdz: Fibi! Prestani vise i skini te odvratne cizme! Cak nisu ni u modi!
Fibi: U modi su!
Pejdz: Nisu bre! Pa vidi kako su kafene i ruzne! Kao Teksaski rendzer!

(Fibi podize obrve i oslanja ruke na kukove.)

Fibi: Molila bih te da ne pricas gluposti. I ostavite me na miru!
(S tim rečima, nestala je iz podzemlja i ostavila Pejdz.)

Pajper: Ne mogu da vjerujem! To je rekla jeli? E pa videce ona svoga Boga, tako da se ponasa prema starijoj sestri?! Da je ostavim na miru?! Naravno! Naravno!

(Bili je pokušavala da isprere Pejdžine rane alkoholom, dok je Pajper divljala po kuci.)

Pejdz: A da zovemo Kupa?

(Pajper se okreće prema svoje sestre.)

Pajper: Kupa? A sta on treba da nam pomogne? Da je pogodi svojom ljubavnom strelom u zadnjicu?!
Bili (kikocuci se): Pa sta? Radio je on to vise puta...

(Pejdž i Bili se kikocu, dok ih Pajper gleda sa neodobravanjem.)

Pajper: Kup!

(Niko se ne odaziva.)

Pajper: Kupidone! Vuci se dole!

(Na sred sobe se pojavljuje tacka svetlosti i Kup se pojavljuje gledajući zbunjeno sestre.)

Kup: Sta se desava? Gde je Fibi?
Bili (sarkasticno): Verovatno na kik-boks takmicenju.
Kup: Na kik-kakvom takmicenju?!

U medjuvremenu Fibi, koja se ponovo borila sa demonima, osecala se lose. Bilo joj je muka i vrtelo joj se u glavu. Jedan demon je uspeo to da iskoristi i uhvati je u zamku.

Na tavanu, Pajper, Pejdz i Bili gledaju Knjigu Senki.

Pajper: Oh Boze, gde li je sad?
Pejdz: Ma nemoj da se brines za nju. Ja se vise brinem za nas kad je vidimo.
Bili: Da. Ipak primetila sam da ona ne razlikuje dobro i zlo sad.
Pajper: Ne pricaj tako o njoj.

Bili je listala knjigu i stigla do cini za prizivanje izgubljene vestice....

Bili: Hej mozda ovo mozemo da iskoristimo?!
Pejdz: Ne, nemozemo..
Bili: Zasto?!
Pajper: Ona vise nije vestica, mislim, u njoj ne preovladavauju vesticije moci.. Sad je pod uticajem cizama.
Bili: Pa mozemo bar da pokusamo.. Uz to pridodamo moju moc i Pejdzinu i ostaje nam da se nadamo da ce uspeti.
Pajper: Pa posto nemamo nikakav drugi plan i taj ce dobro doci. Ali sta cemo kad je dozovemo?
Bili: Pa moramo da nadjemo nacin da joj skinemo cizme.. Mora da postoji neka cin..
Pejdz: Da ali ne ovde (pokazujuci na Knjigu Senki)..
Bili: Magicna skola!!!
Pajper: Sta sa tim?
Pejdz: Pa ocigledno da tamo postoji nesto o cizmama...

Sestre ulaze u magicnu skolu (koja je ponovo na strani dobra ali bez djaka i ostalih natprirodnih bica)... Bili pocinje da trazi, kao i Pajper i Pejdz, ali uzaludno.. Pejdz priziva Lea u nadi da ce im on pomoci.

Leo: Pa predpostavimo da su te cizme pripadale nekoj lepoj boginji..
Pajper: Cekaj a sta ako ih je neko podmetnuo.. To bi znacilo da je jenostavno potrebno naci onog ko ih je napravio...
Pejdz: Ali kako?!
Leo: Pajper moze biti da si potpuno u pravu.. Ipak onakva moda nije bila ni u jednom zivotu pre naseg!
Bili: Pa znaci sad smo to tek shvatili, posto smo dosli ovde... Zar niko nije hteo da ukljuci mozak do smo bili u kuci?!
Pajper: Ok, idemo svi kuci.. Odmah!

U podzemlju, velika demonska glava stajala je i pricala sa pomocnikom,

Demon: Kazete da imate savsren plan da dodjete do malog Vajata?!
Glava: Da. Secam se velikih strahova sestara – sve se boje da ne izgube jedna drugu.. Iskoristicemo to.
Demon: Ai jednu smo vec uhvatili u zamku, zar ne?
Glava: Da i ne.. Ovo je bilo samo malo da ih uposlimo kako bih bolje sve isplanirao... Vajata ne zelim da hvatam pre nego sto bude sve spremno. Brzo ce on shvatiti o cemu se radi.
Demon: Ali zar nije bolje da smo ih ostavili na miru pa bi sad svi lepo sedeli i mislili a ne vrsljali za jednom pomahnitalom Carobnicom?!
Glava (zlokobno se kezeci): Pa nisam ja naterao onu malu vesticu da pretrazuje tudje kuce.. Ja sam postavio zamku za svaki slucaj a to sto se ona sama upetljala...
Demon: I jos pored sebe je upetljala i Carobnice...
Glava: Vreme je da Carobnice dobiju bar deo onog sto su zasluzile!
Demon (klanja se): Ti si u pravu. (Zatim nestaje)
Glava (sebi u bradu): Nesposobnjak.

Tavan. Pajper sedi prekrstenih ruku preko puta svoje sestre, koja pravi napitak. Bili lista Knjigu Senki a Leo se igra sa Vajatom i Krisom.
Pajper: Jel’ mislis uskoro, Pejdz? Ipak, ja imam porodicu i decu o kojima treba da se brinem, a ti mi uopšte ne pomažeš!
Pejdz: Hej, ja sam trebala danas da uzivam u predivnom pikniku sa svojim muzem, a i mozda, ko zna, da pravim porodicu!

(Bili se kikoce, Leo prevrce ocima)

Pajper (zamisljeno): Hm, da... sta bi sa Kupom?
Pejdz (smoreno): Otkud znam. Sigurno je otisao sam da je trazi. Iskreno, ja ne znam sta je Fibi vidjela u njemu. Kupidoni su meke duse, nije on za Fibi.
Pajper: Da, mogla je naci nekog demona – ili onog istog.
Pejdz (prekorno): Da, samo bi nam Kol hvalio. Zavrsila sam.(Gleda u serpu u kojoj se lagano krckao napitak)
Pajper (mirise supstancu): Hej, ovo miriše super. Sta pokusavamo, da se bacimo u biznis sa parfemima?
Pejdz: Stavila sam malo jasminovog ulja, da ubije miris ovim odvratnim biljkama. Ispalo je bas super.

Bili, Pajper i Pejdž prave krug u sredini tavana. Vajat i Kris se prebacuju, znaju da ce biti frke.

Pajper i Pejdz:

U ovom času zovemo te mi,
Tvoje lice zelimo videti svi
Na nasem tavanu pojavi se ti
I nasu sestru oslobodi od zlih cini!

(u sredistu kruga koji su napravile sestre i Bili, pojavljuje se tracak svetlosti i jedan demon se pojavljuje pred sestrama. Pejdž postavlja kristal tako da se pojavljuje kristalni kavez i hvata demona u zamku.)

Pajper: Sad nam reci, gdje nam je sestra?
Demon: Ne znam o kome govorite!
Pejdž: Znas, znas. Ona slatka vestica sto vrslja po Podzemlju i kik-boksuje se sa demonima.
Demon: Pa, i kada bih znao, da li bih vam rekao?
Pajper: O, postali su mnogo neposlusniji od zadnjeg puta, zar ne Pejdz?
Pejdz: Mislim da bi bilo dobro da im odrzimo malu lekciju. Nepostovanje prema Carobnicama se ne moze nastaviti.
Demon: C...C...Carobnice? Vi ste Zacarane?
Pajper (podize obrvu): Ih, kakvo nepostovanje! Ovo ne mogu da trpim!
(Bili pomera kamen i Pajper mase rukama. Demon vristi ali Pajper mu je samo napravila ranu na ramenu)
Pejdz: E sada, gde nam je sestra? Pricaj, dok ne pocnemo da se koristimo mnogo jacim mocima.
Demon: U kavezu! Zarobio sam je, pobila je previse demona!
Bili: Ah, i ta Fibi! Zar nema boljeg posla nego da se bije okolo sa demonima?
Pajper: Odlicno! E sad lijepo, idemo sa tobom, ti ces da je oslobodis i onda, mozda, ali samo mozda, ti postedim zivot. Hajdemo!
Pejdz (Doziva): Magicni kanap!

(kanap se prebacuje i veze ruke demonu, tako da ne moze pobjeci. Pejdz ga hvata za rame, a Pajper za ruku. Bili ostaje za njima)

(podzemlje, Fibi je u kavezu)
Fibi: Glupi kavez! Pa zaista!
(Pajper i Pejdz se pojavljuju sa demonom)
Pajper: Ohoho, sestrice! Milo mi je što te vidim!
Fibi: E pa meni nije!
Demon: Rekao sam vam vec! Ona je luda! Nemojte je pustati odatle, pobice nas!
Pejdž: Hajde, hajde, nema moljenja i kumljenja, radi posao!
(Demon i dalje vezanih ruku, recituje neku pjesmicu na cudnom jeziku koji nijedna od sestara nije razumjela i kavez se otvara. Fibi je u trenutnku htela da pobegne, ali je Pejdz prebacila magicni konopac oko njenih ruku i ostala je ukopana u mestu)
Fibi: Pejdz! Pusti me!
Pajper: A ne, ne, sad slijedi kazna!
Pejdž: Sta cemo sa demonom?
(Pajper se okrece, mase rukama, demon eksplodira)
Pajper: Sto manje, to bolje. Hajmo sad sestrice!
Pejdz (pruza ruke): Cizme!
(Cizme se ’teleportuju’ u Pejdzine ruke. Fibi vrti glavom i gleda u sestre!)
Fibi: Sta se desilo?
Pajper: A, makni mi je sa ociju!
Pejdz se kikoce,dok Fibi zbunjeno gleda sestre.
Pejdz, Pajpe ri Fibi krenuse da se uhvate za ruke (kako bi se terleportovale kuci) kad zacuse neki glas.

Glas: Vasi dani su odbrojani....
Pajper: Helo, ima li koga?
Glas: Vasi dani.. su odbrojani....

Sestre jos jednom pogledaju oko sebe a onda se brzo teleportuju... Glava se pojavi zlokobno se kezeci...

Glava (jos jednom ponovi za sebe): Vasi dani su odbrojani....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.:Deveta Sezona:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Deveta Sezona:.   .:Deveta Sezona:. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.:Deveta Sezona:.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja Deveta sezona!
» Najbolja sezona !!!
» Smeshne izjave iz svih sezona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ChArMeD fOrEvEr :: .:Charmed serija:. :: .:Sezone:. :: .:Nasa sezona 9:.-
Skoči na: