ChArMeD fOrEvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChArMeD fOrEvEr

Welcome!ChArMeD fAnS...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Omiljeni Lik serije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
WjeckY
.:Zacharana Weshtica:.
.:Zacharana Weshtica:.
WjeckY


Ženski Broj poruka : 1358
Godina : 33
Lokacija : With Santos in the Pool ;)
Pravo Ime : Faith, Wjera, La Owca ;)
xobi : charmed, pisanje pricha, ludijanje po donjem putu, ...
Datum upisa : 04.02.2007

Omiljeni Lik serije Empty
PočaljiNaslov: Omiljeni Lik serije   Omiljeni Lik serije Icon_minitimeSre Mar 14, 2007 4:38 pm

ewo, owdje napishite swoje mishljenje, zashto neke likowe wolite, a zashto neke ne. Samo was molim bez wrijedjanja (tipa: ona je krawa, ona je owo, ona je ono, jer se fanowima to nece swidjeti ...). A pored imena lika i glumice, mozhete da stawite neku malu, slatku slitchitzu, chisto da widimo o kome se radi (kao da to ne znamo a ?) xixixix. E pa ewo:
Omiljeni Likowi:
Omiljeni Lik serije 2h73192
Paige Matthews - pa ne znam shta bih o njoj rekla osim da ... je prosto fantastichna, prelijepa, diwna, pametna, mocna !!! I love you tako je slatka, i zabawna, i kad prawi one swoje face ... ufff ...

Omiljeni Lik serije 43o7a5e
Phoebe Halliwell - nju mnogo, mnogo wolim. Tako je lijepa i uwijek spremna da pomogne swima. Ona mi je bila omiljena wjeshtica, josh u pochetku ...

Omiljeni Lik serije 2n9deo8
Cole Turner - demon welikog srca ... jel stwarno owo treba da objashnjawam ? Do usxiju Do usxiju Do usxiju

Omiljeni Lik serije 3090bv8
Chris Perry - sladak, neurotichan, pozhrtwowan ... i ima takoooooo lijepe ochi !!!

Omiljeni Lik serije 2vj7bbp
Billie Jenkins - ne znam zashto nju swi mrze, ona mi je bash lik !!!

Likovi koje ne wolim bash:

Omiljeni Lik serije 4gstw69
Prue Halliwell - nemojte me shwatiti pogreshno, nemam ja nishta protiw Prue. Jednostawno wishe wolim owe Zacharane, sa Paige, jer sam prwo gledala 4 sezonu, pa onda od prwe ... i NE mrzim je, jednostawno nemam neko posebno mishljenje o njoj ...

Omiljeni Lik serije 2e31hd4
Kitty - oduwjek, ali oduwjek sam mrzjela owu machku (ako se ona smatra likom uopshte). Jednostawno mi je machka bila toliko antipatichna ...

Omiljeni Lik serije 345czfa
Beba i Zli Wyatt - mrzim Wyatta ... i to bash mrzim, zaista. Toliko je napatio Chrisa da sam ga prosto zamrzjela. Medjutim, kako ga je Chris spasio zla, pretpostawljam da ga wishe ne mrzim ... ali ga i ne wolim ...

e to je to od mene. Sad owako: ako sam ikoga uwrijedila sa owim, stwarno mi je zhao, nije mi bila namjera. Birala sam rijechi, da nebih nekoga powrijedila ili tako neshto, jer znam kako sam se osjecala kada sam na jednom forumu prochitala swe najgore o Paige, blatili su je punih usta ... I opet kazhem, ja ne mrzim nijednog lika iz serije Charmed (osim, mozhda, zlog Wyatta, al ne mozhete me kriwiti zbog toga, jel da ???) ...

eto tako. sad wi ... da WE chujem Razz
Nazad na vrh Ići dole
Piper_lo
Gost
Anonymous



Omiljeni Lik serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni Lik serije   Omiljeni Lik serije Icon_minitimeSre Mar 14, 2007 11:29 pm

Pajper Halivel - moj omiljeni lik u seriji.. Klasicna zena,majk ai vestica koja po osobinama malo podseca na mene... Veoma je lepa (najlepsa je dok ima kikice!) Prva je rodila sina (sto je mene jos vise odusevilo!) Podrzavam njen izbor za belosvica Lea... Mislim da je ipak za dlaku bolji od Dena... Jednostavna je i komunikativna.. Njena jedina mana je sto je veliki panicar - ali nekad sam i ja takva!
Sto se njenih moci tice, veoma su dobre! Zamrzavanje je prva moc na mom spisku!
Smile


Fibi Halivel - pa zanimljiva je osoba... Veoma je cenim zbog njenog veselog duha i sto voli avabture (eto i kod nje mogu da nadjem neke slicnosti samnom!) U pocetku mi nije nesto posebno izgledala... Ono paz frizurica sasvim odgovara tadasnjoj godini... Ipak Fibi je cesto menjala friz i uvek joj je lepo stajao, mada ostajem pri tome da je duga kosa ipak duga kosa i da to vecini pristaje.. Kol je los izbor za nju... ALi ako pogledamo malo kakav je njen duh (avanturista,voli sve da proba i sl!) Kol joj dodje kao zanimacija pa to i nije tako lose... Mislim da je previse ulagala u njihovu ljubav jer sma ja to od samog pocetka predvidela kao propast! Njene moci su kako-tako dobre... Jedina moc koju cenim je empatija i vizije (ja mislim da je imala jos neke!)..


Pejdz Metjuz - uh sestra za koju neam neko veliko misljenje! Pa doci na mesto velike sestre... Malo me u pocetku nervirala jer je dosta sebe poredila sa Pru - ali dobro to je bilo znaimljivo u neku ruku.... U pocetku njen izgled nije bas za pohvalu.. Ali ni kasnije nije bas extra.. Ipak najbolja je sa braon kosom (7 sezona!).. Od njenih moci najvise cenim levitaciju...


Pru Halivel - ne volim ni shanen ni Pru... Znaci ne svidja mi se sto se tokom epizoda sa njom ceo svet vrteo oko nje i sl... Jedva sam docekala da ode iz serije Sad

Leo Vajat - Oh pravi andjeo.. Nekad zna da nervira,ali on je jedan od primera savrsenih!

Vajat I kris- klinci su preslatki... Mozda su mogli malo vise seriju da posvete njihovoj ljubomori (ono izmedju brace!) Smile

Pa nadam se da je to dovoljno!
Nazad na vrh Ići dole
b_o_z_o
.:Charmed Moderator:.
.:Charmed Moderator:.
b_o_z_o


Muški Broj poruka : 1538
Godina : 33
Lokacija : Kotor
Pravo Ime : Božidar Perović
xobi : surfovanje po netu
Datum upisa : 17.03.2007

Omiljeni Lik serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni Lik serije   Omiljeni Lik serije Icon_minitimeNed Mar 18, 2007 11:36 pm

Omiljeni likovi:

Omiljeni Lik serije 2zgu24g
Volim sve 4 sestre, bilo mi je žao kad je Pru umrla ali bilo mi je super i kad je Pejdž došla. Zato ja nemogu da izdvajam Pru i Pejdž u smislu koja mi je bolja ili koju više volim. Sestre uopšteno volim zato što imaju smisla za humor i (prvenstveno) zato što dobro izgledaju.
Omiljeni Lik serije 4g3qii9
Leo mi je isto dobar lik u seriji. I ako me u VII sezonu tako iznervirao ipak je jedan od onih likova koje volim. On je uvjek štitio svoju porodicu, i ako je uglavnom ozbiljan kao lik zna ponekad i da bude smiješan.
Omiljeni Lik serije 3z917xk
Kris volim zato što nema neke iskvarene osobine a inače je duhovit.

Likovi koje ne volim baš:

Omiljeni Lik serije 3347won
Vajat (beba Vajat i zli Vajat)-naznam zašto se sve vrti oko ovog lika a manje se pažnja obraćala na Krisa. Neznam Vajat mi je uvjek bio antipatičan jes da je beba Vajat slatka ali ruku na srce nikad nešto nisam volio ovaj lik u seiji.
Omiljeni Lik serije 4hi8bus
Kol mi je samo u početku bio extra lik. a kasnije sam počeo sve manje i manje da ga volim.
Nazad na vrh Ići dole
http://upadance.coolbb.net
Coop
.:Charmed Moderator:.
.:Charmed Moderator:.
Coop


Muški Broj poruka : 1941
Godina : 33
Lokacija : San Francisko ( Serbia )
Pravo Ime : Miroljub ( Misha )
xobi : Filmovi i Web Grafika
Datum upisa : 13.03.2007

Omiljeni Lik serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni Lik serije   Omiljeni Lik serije Icon_minitimeUto Mar 27, 2007 1:25 am

Postoji puno likova ( i magichnih stvorenja ) koje obozhavam. Evo nekoliko mojih najomiljenijih:

Piper-josh od samog pochetka nju najvishe volim. Ona je uvek ona sestra koja je svima bila oslonac, jako je simpatichna a i mnogo lepo izgleda. ( moj tip devojke )
Omiljeni Lik serije Piperhaliwell3sr9
Phoebe-slatka, simpatichna, u nekim trenutcima jako smeshna, uvek optimistichna i takodje jako slatka.
Omiljeni Lik serije 121av3
Page-najmladja sestrica, cool, volim je zato shto je i pored velikog pritiska od VELIKE SESTRE PRU ipak uspela da bude svojstvena, originalna i superveshtica.
Omiljeni Lik serije Paigecharmedab0

Likovi koje nevolim: nema likova koje nevolim, sve ih delim na vishe simpatichne i manje simpatichne. Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Omiljeni Lik serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni Lik serije   Omiljeni Lik serije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeni Lik serije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Naj serije
» Promjenjen soundtrack serije Charmed!
» Uvodni deo serije - uvodna spica
» .:Omiljeni bend:.
» .:Omiljeni sport:.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ChArMeD fOrEvEr :: .:Charmed serija:. :: .:Sezone:. :: .:Ostalo u vezi sa sezonama:.-
Skoči na: