ChArMeD fOrEvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChArMeD fOrEvEr

Welcome!ChArMeD fAnS...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Istorija iza scena

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Coop
.:Charmed Moderator:.
.:Charmed Moderator:.
Coop


Muški Broj poruka : 1941
Godina : 32
Lokacija : San Francisko ( Serbia )
Pravo Ime : Miroljub ( Misha )
xobi : Filmovi i Web Grafika
Datum upisa : 13.03.2007

Istorija iza scena Empty
PočaljiNaslov: Istorija iza scena   Istorija iza scena Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 3:25 am

Evo neceg sa Vikipedije:

Prvobitna postava za sestre je bila Prudens Halivel, Pajper Halivel i Fibi Halivel, a glumile su ih Šanen Doerti, Holi Mari Koums i Lori Rom, respektivno. Lori Rom je igrala Fibi Halivel samo u pilot-epizodi serije, ali je napustila seriju zbog ličnih razloga. Alisa Milano je ubrzo preuzela tu ulogu, a delovi pilota su bili ponovo snimljeni kako bi se uklopila Milano u epizodu. Prvobitni pilot nije nikad ni pušten, ali se može naći na Internetu.

Gledanost Čari je bila veoma stabilna sa 6-8 miliona gledalaca nedeljno sve dok se nisu pojavile glasine o nesuglasicama između Doerti i Milano, pa je Doerti napustila seriju na kraju treće sezone. Međutim, publicisti od Doerti i Milano ovo nikad nisu ni potvrdili, niti demantovali. Kako se četvrta sezona nastavila, Pru je izbačena za stalno, a napisana je epizoda koja pokriva događaje koji su doveli do toga da dve preostale sestre nađu do tada nepoznatu četvrtu polu-sestru, Pejdž Metjuz (koju igra Rouz Makgauan). Gledanost je opala na 5-6 miliona, pa čak i do tri miliona tokom sedme sezone. U kasnijim sezonama se jasno vidi pad u budžetu za šminku i specijalne efekte; šesta sezona se često smatra za godinu kada su specijalni efekti bili najbolji i najusavršeniji. Demoni u ranijim sezonama su bili predstavljani kao čudovišta (mada su mogli imati i ljudski oblik), ali u kasnijim sezonama, većina demona se pojavljuje kao ljudi.

Čari su trenutno u svojoj osmoj i moguće poslednjoj sezoni na WB (ali ništa nije potvrđeno). Gledanost se vratila na prosek od 4-5 miliona gledalaca i polako nastavlja da se penje.

Šta mislite o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
WjeckY
.:Zacharana Weshtica:.
.:Zacharana Weshtica:.
WjeckY


Ženski Broj poruka : 1358
Godina : 33
Lokacija : With Santos in the Pool ;)
Pravo Ime : Faith, Wjera, La Owca ;)
xobi : charmed, pisanje pricha, ludijanje po donjem putu, ...
Datum upisa : 04.02.2007

Istorija iza scena Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija iza scena   Istorija iza scena Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 3:13 pm

ja sam nashla potpuno druge podatke. da je chak 6 sezona bila najgledanija, ali da i 8 nije zaostajala (kao ni 7). prochitala sam negdje da je chak u 8 sezoni, prosjek gledalaca bio 7.6 miliona nedeljno(znachi za jednu epizodu).
po meni, doerti i milano su bash priwukle publicitet serije swojom swadjom (bez obzira da li je toga bilo ili ne) jer su swi htjeli da wide kako ce se to zawrshiti i kako ce se owe dwije glumice slagati pred kamerama.
sorry coop, ja danas swe kritikujem, u nekom sam chudnom raspolozhenju.
medjutim, owi podaci (i moji i twoji) ne mogu se uzeti za tachne, na swim sajtowima owo warira, nisu swi pouzdani .. Wink
Nazad na vrh Ići dole
~Leptiric~
Gazda :)
Gazda :)
~Leptiric~


Ženski Broj poruka : 1666
Lokacija : Beograd
Pravo Ime : Ana
xobi : Web Grafika
Datum upisa : 05.01.2007

Istorija iza scena Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija iza scena   Istorija iza scena Icon_minitimePet Apr 13, 2007 5:30 pm

Ja sam isto nasla da je svadja podigla gledanost serije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istorija iza scena Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija iza scena   Istorija iza scena Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istorija iza scena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ChArMeD fOrEvEr :: .:Charmed serija:. :: .:Zanimljivosti:. :: .:Istorija Serije:.-
Skoči na: